Novinky

D55 Otrokovice, obchvat JV

23. 6. 2020
Uzavírka Exitu č. 32 od 7. 7. do 20. 8.

 

Upozorňujeme řidiče na úplnou uzavírku exitu č. 32, sjezdu z dálnice D55 ve směru z Přerova na Zlín. Uzavřen bude od 7. července do 20. 8. 2020. Veškerá doprava bude muset sjíždět na 30 km z dálnice a projet centrem Otrokovic po komunikaci I/55.

 

„Očekáváme dopravní komplikace a kolony ve městě Otrokovice. S velkou pravděpodobností se to bude týkat nejenom centra města, ale také ulice Objízdná. Kdo se bude chtít vyhnout centru Otrokovic i případným kolonám, měl by zvolit jinou trasu. Například z dálnice D55 sjet na Holešov a v opačném směru, tedy od Uherského Hradiště, využít do Zlína trasu přes Bohuslavice u Zlína,“ vzkázala řidičům vedoucí dopravně - správního odboru Renáta Krystyníková.

 

Uzavírka exitu č. 32 souvisí se stavbou další části jihovýchodního obchvatu, který bude ŘSD postupně propojovat s již hotovou severovýchodní částí. Po dokončení prací se řidičům v Otrokovicích, zejména v kvítkovické křižovatce, výrazně uleví. Veškerá tranzitní doprava ve směru Přerov – Uherské Hradiště bude odkloněna po obchvatu.-

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok